Utazáshoz minden egy helyen

Utazáshoz minden egy helyen! Intézze a MAK-nál kényelmesen!

Autóval indul nyaralni? Megkönnyítjük a készülődést. Nálunk beszerezheti autópálya-matricáját, és számos különböző utasbiztosítási csomagból segítünk kiválasztani melyik az Ön számára a legmegfelelőbb. Ráadásul biztonságban tudhatja autóját is, hisz Klub Protect szolgáltatásunk minden váratlan eseményre megoldást nyújt!

Autópálya-matricát vásárolhat a MAK-tól is!

Magyar autópálya-matrica >>>

Ausztria, Szlovénia, Svájc autópálya-matrica >>>

Ausztriába történő utazáskor feltétlenül vigye magával a tagsági kártyáját, mert a MAK klubtagok érvényes tagkártyájuk felmutatásakor 32 euró kedvezményt kapnak az osztrák társklub segélyszolgálatának díjából

Biztonságban tudhatja az autóját és a benne utazókat is, ha utazása során váratlan esemény miatt segítségre lenne szüksége.

Tartsuk a kapcsolatot a határon túl is! Több nyelven beszélő munkatársaink magyar nyelven fogadják a segélyhívásokat, koordinálják a külföldi helyszíni javítást és mentést, így Önnek nem kell aggódnia, hogy biztonságban eléri-e az úticélt!

Klub Protect szolgáltatásunkkal biztosítjuk >>>

⛍ a bérautót, az autó javítását, hazaszállítását és tárolását, őrzését,

⛍ az utazást a meghibásodás helyszínéről,

⛍ az utazás folytatását a megkezdett úticélhoz, vagy

⛍ a hazautazást és visszautazást a megjavított gépjárműért.

Az utasbiztosítás nélkülözhetetlen egy utazás alatt!

Együttműködő partnerünk az EUB különböző választható biztosítási csomagokat kínál az utazóknak. Legyen szó városnézésről, vagy tengerparti nyaralásról könnyen megtalálhatja a számára megfelelőt!

Menjen biztosra és váltson utasbiztosítást a MAK-nál! >>>

Utazás előtti fontos tudnivalók:

Külföldi utazási információk >>> Klubinform

Élményekkel teli autózást és biztonságos megérkezést kíván a Magyar Autóklub!

2024.07.31.