AlfaCity 2022

2022. július 9-én a Magyar Autóklub ismét részt vesz az Alfa Amore hivatalos rendezvényén.

Az AlfaCity 2007 óta olyan nagyszabású rendezvénnyé nőtte ki magát, hogy 2019-ben az FCA oklevéllel ismerte el, hogy ez a világ legnagyobb alfás rendezvénye.

A Magyar Autóklub az AlfaCity régi partnere, így idén is boldogan veszünk rész az eseményen és számos izgalmas programokkal készülünk kicsiknek és nagyoknak egyaránt.

A résztvevők borulásszimulátornak köszönhetően megtapasztalhatják, mit él át egy utas egy esetleges felborulás esetén, így olyan élményben lehet részük az érdeklődőknek, amelyet reményeink szerint sosem kell megtapasztalniuk a való életben. Bódultságot szimuláló szemüvegeink pedig az alkohol- és drogfogyasztás hatását imitálják, melyet bóják közt szlalomozva is kipróbálhatnak a látogatók. A legkisebb Alfa-rajongók pedig a gyermek gokartunkat és az elektromos kisautót próbálhatják ki, illetve Klub Kapitányról szóló mesekönyvünket és színezőinket hazavihetik ajándékba.

A rendezvényről bővebb információ az AlfaCity hivatalos oldalán található.

Szeretettel várunk mindenkit! Találkozzunk AlfaCityben!

2022.06.22

Kép forrás: https://www.alfacity.hu/