Miért érdemes klubtagnak lenni?

• „Sárga Angyalaink” a nap 24 órájában segítenek az ország bármely pontján!
  • Kedvező áron javíttathatja járművét.
  • Díjmentesen és korlátlanul kaphat jogi tanácsadást autós ügyekben.
  • Autóklub mobil flotta elképesztő tartifacsomagokkal.
  • Kedvezményesen köthet assistance és utasbizosítást.
  • Díjmentes OTP Bank Platina számlacsomagot válthat.

A tájékoztatás nem teljeskörű. A szolgáltatások klubtagsági kategóriánként eltérnek, a részletekért kattintson ide.

Tagi Kisokos

Befizettem az aktuális hosszabbítási díjat, mégsem kaptam tagsági kártyát?

Környezettudatosság jegyében áttértünk az elektronikus nyilvántartásra, melynek értelmében klubtagsági kártyáink a kiállítás napjától határozatlan időtartamra szólnak. A tagsági jogviszony tehát folyamatos és mindaddig érvényes, amíg Ön az éves tagdíjat befizeti. A kártya elvesztése, megrongálódása esetén évente egy alkalommal lehetőség van azok díjmentes pótlására.

A kártyán nem szerepel lejárati dátum, honnan tudom mikor van az évfordulóm?

Tagjaink weboldalunkon a Klubtag vagyok menüpontban ellenőrizhetik tagságuk érvényességét, illetve a 06/1/345-1666-os telefonszámon kollégáink is készséggel állnak rendelkezésükre.

Szeretnék a hosszabbításhoz csekket igényelni. Hogyan tehetem meg?

Nem szükséges külön csekket igényelni, klubtagjaink a lejárat előtt automatikusa kézhez kapják bejelentett lakcímükre a befizetéshez szükséges csekket.

Válthatok év közben tagsági kategóriát?

Tagsági kategóriát évforduló alkalmával célszerű váltani, de akár év közben is válthat, amely esetben a tagság a tagdíj beérkezése napjától számított 365/366 napig érvényes. Felhívjuk klubtagjaink figyelmét, hogy lejárat előtti kategória váltás esetén nem áll módunkban a már befizetett tagdíj visszafizetésére.

Elfelejtettem befizetni a tagdíjat, megszűnt a tagságom?

Klubtagjainknak a tagdíj esedékességét követő 30 napon belül még lehetőségük van a hosszabbításra, a tagság csak ezt követően szűnik meg.