Nagyszerűen helytállt a magyar csapat!

Október 6-8 között került megrendezésre a nemzetközi Best Young Driver verseny Teesdorfban, Ausztriában. A megmérettetés a fiatal sofőrök közlekedési tudását tesztelte, hiszen a Best Young Driver verseny kiemelt célja a 18-26 év közötti fiatalok közlekedésbiztonsági tudásának fejlesztése, helyes közúti közlekedésre való nevelése.

Az idei versenyen az FIA I. régiójának 11 klubtagja vett részt:

AAK-Kenya / AMZS-Slovenia / BIHAMK-Bosnia / EA991-Botswana / IAM RoadSmart-United Kingdom / MAK-Hungary / OAMTC-Austria / PZM-Poland / RACB-Belgium / RACE-Spain / UAB-Bulgária

Hazánkat idén Szabó Bernadett Anna és Kemény Imre képviselték, akik augusztusban megnyerték a Magyar Autóklub által meghirdetett Best Young Driver 2023 Közlekedésbiztonsági és ügyességi versenyt.

Gratulálunk Annának és Imrének, akik ügyesen vették az akadályokat a nemzetközi döntőn is!

2023.10.09.