Intézze kényelmesen!

Intézzen mindent kényelmesen egy helyen!

Autóval indul nyaralni? Megkönnyítjük a készülődést. Nálunk beszerezheti autópálya-matricáját, és számos különböző utasbiztosítási csomagból segítünk kiválasztani melyik az Ön számára a legmegfelelőbb. Ráadásul biztonságban tudhatja autóját, hisz Klub Protect szolgáltatásunk minden váratlan eseményre megoldást nyújt!

Autópálya-matricát vásárolhat a MAK-tól is!

Magyar autópálya-matrica >>

Szlovén autópálya-matrica >>

Osztrák autópálya-matrica >>

❗ Ausztriába történő utazáskor feltétlenül vigye magával a tagsági kártyáját, mert a MAK klubtagok érvényes tagkártyájuk felmutatásakor 32 euró kedvezményt kapnak az osztrák társklub segélyszolgálatának díjából.

Az utasbiztosítás nélkülözhetetlen egy utazás alatt!

Együttműködő partnerünk az EUB különböző választható biztosítási csomagokat kínál az utazóknak. Legyen szó városnézésről, vagy tengerparti nyaralásról könnyen megtalálhatja a számára megfelelőt!

Menjen biztosra és váltson utasbiztosítást a MAK-nál! >>

Biztonságban tudhatja az autóját és a benne utazókat is, ha utazása során váratlan esemény miatt segítségre lenne szüksége.

Klub Protect szolgáltatásunkkal biztosítjuk >>

- a bérautót, az autó javítását, az autó hazaszállítását, az autó tárolását és őrzését,

- az utazást a meghibásodás helyszínéről,

- az utazás folytatását a megkezdett úticélhoz,

-vagy a hazautazást és visszautazást a megjavított gépjárműért.

Élményekkel teli autózást és biztonságos megérkezést kíván a Magyar Autóklub!

2023.07.05.