FELHÍVÁS

Hazánk közútjain az utóbbi időben egyre nagyobb számban fordulnak elő súlyos közlekedési balesetek, és sajnálatosan megnövekedett a halálos következménnyel járó balesetek száma is.

A baleseti okok sokrétűek, de azok mindig a figyelmetlenség és a szabálytalan közlekedés következményei.  A rendőrség a kritikus helyzet miatt fokozott és célirányos ellenőrzéssel törekszik a közlekedési rendet fenntartani.

A közlekedés biztonságáért azonban a közlekedésben résztvevők, és elsődlegesen a gépjárművezetők felelősek.  A Magyar Autóklub ezért, a megérkezés biztonságáért felhívással fordul a mobilizáció összes résztvevője felé, és felhívja a gépjárművezetők figyelmét, hogy a saját és valamennyi közlekedő biztonsága érdekében, a KRESZ szabályait betartva, az út- és látási viszonyoknak megfelelően, még nagyobb körültekintéssel közlekedjenek.

MAGYAR AUTÓKLUB  -  A MEGÉRKEZÉS BIZTONSÁGÁÉRT

Dr. Hatala József