Kérdőív a budapesti közúti közlekedés fejlesztési irányairól

A Magyar Autóklub széleskörű online felmérést végez a fővárosi közlekedésfejlesztési elképzeléssekkel kapcsolatban.

A jelenlegi járványidőszakban a főváros intenzív közlekedési átalakításokba kezdett a „zöld város” koncepciójának mielőbbi megvalósítása érdekében. Biciklisávok kerültek kijelölésre, közlekedés elől lezárt területek bővítésével folyik a kísérletezés, különféle sebességcsökkentési koncepciók kerültek napvilágra, ugyanakkor az „M0” körgyűrű bezárásról, P+R parkolók létesítéséről, infrastruktúrajavítási tervekről nem hallani.

Várjuk minden Budapesten élő, autózó és közlekedő véleményét, lássuk, milyen fejlesztési irányokat támogat a többség!

Az online kérdőív az alábbi linken elérhető: https://bit.ly/2LNT0ok

A kérdőív 2020. június 30-ig kitölthető, az eredményeket a Klub a lezárást követően nyilvánosságra hozza.

Budapest, 2020.05.21.