Gratulálunk a magyar csapatnak!

A múlt héten zajlott le az idei Európai Közlekedési Oktatási Verseny (ETEC), ezúttal a svájci Genf adott otthont a rendezvénynek. A versenyt a Nemzetközi Automobil Szövetség (FIA) szevezi, melynek tagja a Magyar Autóklub is.

A megmérettetésen minden országból két-két 10-12 éves fiú és lány vesz részt, azok akik a hazai kerékpáros versenyeken a legjobbnak bizonyultak. Magyarországot 2019-ben Németh Kata (Heves megye), Szőke Alexa (Pest megye), Kolozsvári Ferenc (Hajdú-Bihar megye), Pálincsár Máté (Szabolcs-Szatmár-Bereg megye) képviselte, akiket elkísértek felkészítő tanáraik is.

Gratulálunk a magyar csapatnak a 7. helyezéshez az Európai Közlekedési Oktatási Versenyen! Szép volt lányok, fiúk, büszkék vagyunk Rátok!