VI. Nemzetközi Oldalkocsis Találkozó és Cross

A rendhagyó nemzetközi motoros közösség tagjait nem csak a szórakozás köti össze, hanem a család, a gyerekek, az esélyegyenlőség, a kutyák szeretete, a végeláthatatlan motorostúrák, a technikai elhívatottság és a rendezvénynek teret adó Kiskunfélegyházi Parkerdő.

A program gerincét képezik a mindennapos gyermekmotoroztatások, az oldalkocsis kiállítás, az oldalkocsis szépségverseny, a vezetett túra, a parádés felvonulás és kaszkadőr show, valamint a hétvége abszolút fénypontja, a flúgos futam őrültebbnél őrültebb oldalkocsisokkal a szomszédban található kiskunfélegyházi motocross pályán.

A főszervezők, a Félegyházi Motoros Baráti Kör Egyesület és a Kiskunfélegyházi Motorsport Egyesület szeretettel várnak mindenkit már csütörtöktől az oldalkocsisok "nyári Karácsonyára".