Ajándékozzon biztonságot!

Vásároljon Standard belépési lehetőséget, és lepje meg szeretteit egy évig érvényes klubtagsággal!

Standard klubtagként a megajándékozott jogosult lesz arra, hogy a Magyar Autóklub számos szolgáltatását kedvezményesen, vagy akár díjmentesen vegye igénybe!

Éves szinten rengeteget spórolhat, amennyiben kihasználja klubtagjainknak járó kedvezményes mobilelőfizetési- és bankszámlavezetési lehetőségeinket! Autoclub Travel irodáinkban pedig utazással kapcsolatos ügyeit intézheti klubtagi kedvezményekkel.

A Standard tagság részletes leírása és szolgáltatási feltételei ide kattintva érhetők el.

Utalvány vásárlás - Adatok megadása

Vásárló

Standard Klubtagság
Alapösszeg 22 900 Ft