Aktuális akcióink

Jelen vagyunk
az ország 43 pontján

Ózon Maker, a vegyszer nélküli utastér fertőtlenítő

Az autó klímaberendezésének rendszeres karbantartása mellett is előfordulhatnak kellemetlen szagok az utastérben a jármű használatához kapcsolódóan. Ezeket a szagokat az utastérben megtelepedett gombák, spórák, baktériumok okozzák, amelyek veszélyes légúti betegségek kialakulását is elősegíthetik.

A fertőtlenítés teljes egészében vegyszerfelhasználás nélkül és környezetbarát módon történik, nem kell tartani a tisztítószerekben előforduló, esetlegesen káros anyagoktól, így allergiások számára kimondottan ajánlott. Ha gyermekének kedvenc plüssállatai vagy akár a sokat használt takarója, kispárnája is az autóban marad, ezzel az eljárással azok is fertőtlenítve lesznek.

Az ózontechnológia nem hagy maga után semmilyen nyomot vagy foltot, de folt eltávolítására nem alkalmas. Az ózonos utastér fertőtlenítés ára 2350 Ft. A szolgáltatás árából Klubtagjaink 15% kedvezményt kapnak.

Időpontért jelentkezzen be a kijelölt pontjaink bármelyikén.