AKCIÓK

Műszaki akciók

A Magyar Autóklub 43 szerviz- és vizsgapontján várja Klubtagjait és ügyfeleit egyaránt.

Állandó akcióinkért érdemes gyakrabban ellátogatni honlapunk akciós oldalára.

Autóklub mobilflotta

Csatlakozzon a Magyar Autóklub mobilflottájához!

A Magyar Autóklub kizárólag tagjai számára új, rendkívül kedvező mobilelőfizetési lehetőséget kínál. A 100%-ban lebeszélhető havidíjak mellett klubtagjanik ingyenesen hívhatják egymást és a csatlakozási díj 0 Ft.

Partneri kedvezmények

Számos partnerünk szerte az országban jelentős kedvezményeket kínálnak Klubtagjainak!

Legyen szó barkácsáruházról, állatkertről, szállás vagy éttermi kedvezményről, nálunk mindent egy helyen megtalál. A kedvezmények igénybevételéhez mutassa fel tagsági kártyáját!

Hungary Card

A magyar turizmus kártya számos megtakarítási lehetőséget kínál Magyarország felfedezése során.

Új Standard tagság mellé ajándék Hungary Card-ot adunk!

Show your Card!

A SyC! logóval ellátott klubkártyáinkkal több, mint 100.000 helyen várják tagjainkat!

Különféle engedmények Magyarországon túl Európában, Ázsiában, Észak- és Dél-Amerikában, Ausztráliában valamint Afrikában.

Biztosítások

Klubtagjaink számára számos kedvezmény vehető igénybe a biztosítási termékeink árából.

Gépjármű - és utasbiztosításainkat tekintse meg honlapunkon.

OTP kedvezmények

Kedvezményes ajánlat minden Autóklub tagnak!

Legyen Klubtagunk és csökkentse bankszámlája fenntartásának költségeit! Vagy akár nullázza le!

Részletek honlapunkon!