188

Németországi környezetvédelmi plakett értékesítés

Az alábbi pontjainkon megvásárolhatók a németországi környezetvédelmi plakettek, melyek a városok belső, védett zónáiba történő behajtást teszik lehetővé

A plakettek ára 4990 Ft, de Klubtagok számára csak 3990 Ft.

Telephely Cím E-mail cím Telefonszám
Szerviz- és vizsgapont 1043 Budapest, Berda József u. 15. berda@autoklub.hu +36 1 345 1638; +36 20 288 6818
Szerviz- és vizsgapont 1112 Budapest, Budaörsi út 138. ugyintezo.budaorsi@autoklub.hu +36 1 310 2958; +36 20 288 6786
Szerviz- és vizsgapont 1183 Budapest, Nefelejcs u. 4. nefelejcs@autoklub.hu +36 1 295 0074; +36 20 288 6829
Szerviz- és vizsgapont 2500 Esztergom, Schweidel u. 5. esztergom@autoklub.hu +36 33 411 908; +36 20 288 6808
Szerviz- és vizsgapont 3100 Salgótarján, Bajcsy-Zsilinszky u. 4. salgotarjanvautoklub.hu +36 32 310 662; +36 20 288 6846
Szerviz- és vizsgapont 3300 Eger, Kistályai út 6. eger@autoklub.hu +36 36 410 437; +36 20 288 6857
Szerviz- és vizsgapont 3531 Miskolc, Győri kapu 32. miskolc@autoklub.hu +36 46 412 854; +36 20 288 6820
Szerviz- és vizsgapont 4400 Nyíregyháza, Debreceni út 155. nyiregyhaza@autoklub.hu +36 42 409 319; +36 20 972 9983
Szerviz- és vizsgapont 5350 Tiszafüred, Fürdő u. 21. tiszafured@autoklub.hu +36 59 352 355; +36 20 288 6869
Szerviz- és vizsgapont 5600 Békéscsaba, Szarvasi út 82. bekescsaba@autoklub.hu +36 66 325 653; +36 20 464 1449
Szerviz- és vizsgapont 6000 Kecskemét, Izzó u. 1. kecskemet@autoklub.hu +36 76 486 840; +36 20 288 7048
Szerviz- és vizsgapont 6724 Szeged, Kossuth Lajos sgt. 114. szeged@autoklub.hu +36 62 474 874; +36 20 667 3343
Szerviz- és vizsgapont 7630 Pécs, Hengermalom u. 3. pecs@autoklub.hu +36 72 312 738; +36 20 993 7337
Szerviz- és vizsgapont 8000 Székesfehérvár, Sárkeresztúri út 8. szekesfeher@autoklub.hu +36 22 311 365; +36 20 340 9332
Szerviz- és vizsgapont 8200 Veszprém, Aradi vértanúk útja 1. veszprem@autoklub.hu +36 88 421 006; +36 20 947 1100
Szerviz- és vizsgapont 8600 Siófok, Vak Bottyán u. 55. siofok@autoklub.hu +36 84 311 992; +36 20 288 6870
Szerviz- és vizsgapont 8800 Nagykanizsa, Liget u. 21. nagykanizsa@autoklub.hu +36 93 311 256; +36 20 288 6740
Szerviz- és vizsgapont 8900 Zalaegerszeg, Alsóerdei u. 3/a. zalaegerszeg@autoklub.hu +36 92 550 195; +36 20 288 6720
Szerviz- és vizsgapont 9027 Győr, Tompa u. 2. gyor@autoklub.hu +36 96 317 900; +36 20 957 9800
Szerviz- és vizsgapont 9400 Sopron, Lackner Kristóf u. 60. sopron@autoklub.hu +36 99 311 352; +36 20 217 6876
Vizsgapont 9700 Szombathely, Csaba u. 7. szombathely@autoklub.hu +36 94 314 754; +36 20 288 6766
Szerviz- és vizsgapont 9730 Kőszeg, Szombathelyi u. 3. koszeg@autoklub.hu +36 94 360 592; +36 20 263 0579