Zalaegerszeg

Praktiker

Kedvezmény mértéke:

10% a megjelölt időszakokban

A Praktiker valamennyi magyarországi áruházában klubtagjaink 10% kedvezményt kapnak a megjelölt időszakokban.

Ahhoz, hogy Ön igénybe vehesse a kedvezményt, a pénztárnál fel kell mutatnia érvényes klubkártyáját még a fizetés megkezdését megelőzően. A kedvezmény ezáltal automatikusan levonásra kerül.

A kedvezmény azonban nem vonatkozik az élelmiszerekre, az akciós termékekre, illetve „Kiárusítás” és a „Tartósan alacsony ár” megnevezéssel megjelölt leárazott termékekre.

A kedvezmény más kedvezményekkel (pl. törzsvásárlói kedvezmény) nem összevonható.

A kedvezményes időszakot ide kattintva találja!

Göcsej Palatinus Étterem és Panzió

Kedvezmény mértéke:

10% a szállásból, étel- és italfogyasztásból

8900 Zalaegerszeg, Baross liget (Zrínyi út)

Telefon: +36-20/946-4419

E-mail: palatinus@zalaszam.hu

Honlap: gocsejpalatinus.hu

A Göcsej Palatinus Étterem és Panzió 11 hangulatos szobájával, 150 főt befogadó éttermével Zalaegerszeg városközpontjától néhány perces sétára, a város egyik legszebb zöldövezeti parkjában helyezkedik el.

Az 1891-ben épült vendéglátóhely – akkoriban Baross liget vendéglő – egészen 1925-ig a város vendéglátásában töltött be jelentős szerepet. Később a város bérbe vette az épületet és egészen a ’70-es évek végéig kórházként működött.

1978-ban nyitott itt a Göcsej Vendéglő, akkoriban 70 fős éttermi kapacitással. Az ezredfordulót követően, 2002-ben a vendéglátóhely magánkézbe került. A megújult – emelet-ráépítéssel, bővítéssel korszerűsített – hely az óta Göcsej Palatinus étterem és Panzió néven várja a városba látogatókat és a helybélieket egyaránt.

Göcsej Palatinus Étterem és Panzió