Szeged

Praktiker

Kedvezmény mértéke:

10% a megjelölt időszakokban

A Praktiker valamennyi magyarországi áruházában klubtagjaink 10% kedvezményt kapnak a megjelölt időszakokban.

Ahhoz, hogy Ön igénybe vehesse a kedvezményt, a pénztárnál fel kell mutatnia érvényes klubkártyáját még a fizetés megkezdését megelőzően. A kedvezmény ezáltal automatikusan levonásra kerül.

A kedvezmény azonban nem vonatkozik az élelmiszerekre, az akciós termékekre, illetve „Kiárusítás” és a „Tartósan alacsony ár” megnevezéssel megjelölt leárazott termékekre.

A kedvezmény más kedvezményekkel (pl. törzsvásárlói kedvezmény) nem összevonható.

A kedvezményes időszakot ide kattintva találja!

Eminens Könyvesbolt

Kedvezmény mértéke:

5% nyelvkönyvekből, irodaszerekből készpénzes vásárlás esetén

6722 Szeged, Kálvária sgt. 10.

Telefon: 62/322-110

E-mail: info@nyelvkonyvaruhaz.hu

Honlap: www.eminenskonyv.hu

1992-ben azzal a céllal alapítottuk vállalkozásunkat Szegeden, hogy mindenki számára könnyen elérhetőek legyenek a nyelvtanuláshoz szükséges könyvek, szótárak, hanganyagok. Sok éves tapasztalattal állunk a tanulók és a nyelvtanárok szolgálatában. Szakmai tanácsokkal segítünk a legmegfelelőbb tankönyvek kiválasztásában. A megjelenő újdonságokat folyamatosan figyelemmel kísérjük, ezekről tájékoztatást nyújtunk és üzletünkben meg is tekinthetőek.