Nyíregyháza

Praktiker

10% a megjelölt időszakokban

A Praktiker valamennyi magyarországi áruházában klubtagjaink 10% kedvezményt kapnak a megjelölt időszakokban.

Ahhoz, hogy Ön igénybe vehesse a kedvezményt, a pénztárnál fel kell mutatnia érvényes klubkártyáját még a fizetés megkezdését megelőzően. A kedvezmény ezáltal automatikusan levonásra kerül.

A kedvezmény azonban nem vonatkozik az élelmiszerekre, az akciós termékekre, illetve „Kiárusítás” és a „Tartósan alacsony ár” megnevezéssel megjelölt leárazott termékekre.

A kedvezmény más kedvezményekkel (pl. törzsvásárlói kedvezmény) nem összevonható.

A koronavírus-járvány miatt elrendelt kijárási korlátozások idején online is lehetősége van tagjainknak a kedvezmény igénybevételére a kijelölt napokon (honlapon vagy applikáción keresztül). A kedvezmény érvényesítésére az alábbi kuponkódot kell fizetéskor megadni: 3351020042.

A kedvezményes időszakot ide kattintva találja!

3 Mérnök-Terminál Kft

15% az alkatrészek árából és 50% a szervizből

4400 Nyíregyháza, Dózsa György utca 67.

Telefon: 20/945-4637

E-mail: demeter.peter@3mernok.hu

Honlap: http://www.3mernok.hu

Nyitvatartás: H-P 8-18:00 Sz.: 09-14:00

Abakusztól a Windows-ig minden, ami Számítástechnika, és ami nem.

Kelet-Barcelona Kft

10%, a Joma Shopban történő vásárlás esetén

- 4400 Nyíregyháza, Szegfű u. 23.

Telefon: 30-468-0520

E-mail: nyiregyhaza@jomashop.hu

Honlap: http://bolt.jomashop.hu

Facebook: jomashopnyiregyhaza

Nyitvatartás: h-p:9-18; szo:9-13

Üzletünkben széles választékban megtalálható gyermek és felnőtt méretben minden sport és utcai cipő valamint sportruházat ami a versenysporthoz valamint a szabadidős tevékenységhez szükséges. Egyesületek és kispályás csapatok gyors és szakszerű kiszolgálása.

2B Számítástechnikai és Szolgáltató Kft

Számítógépek és alkatrészek, perifériák 3%, Kellékek, kábelek 5%

4400 Nyíregyháza, Debreceni utca 52.

Telefon: 42/315-296

E-mail: ketbekft@enternet.hu

Facebook: www.facebook.com/2BKFTNyiregyhaza

Honlap: http://www.2bkft.hu

Nyitvatartás: H - P: 8:00 - 17:00

A 2B KFT 1991-ben alakult. Fő tevékenységeink: Számítógépek, számítógép alkatrészek, notebookok, nyomtatók, szkennerek, multifunkciós eszközök, monitorok, számítástechnikai kiegészítők, egerek, multimédia hangszórók, WEB kamerák, CD és DVD lemezek, tintapatronok és tonerek, szünetmentes tápegységek, faxok, digitális fényképezőgépek, különböző memóriakártyák és kártyaolvasók, vírusirtók és tűzfalak, játékvezérlők, internet elérés, hálózati eszközök, leporellók és másoló papírok, irodai- tárgyaló és főnöki székek kis és nagykereskedelme, számítógép hálózatok tervezése és kiépítése. Forgalmazott termékek garanciális és garancián túli szervizelése, karbantartása és bővítése. Átalánydíjas szervizellátás, karbantartás. Berendezések lízingelése és bérbeadása.

2B Számítástechnikai és Szolgáltató Kft

Bosnyák Bőrdíszmű Bolt

5% a számla bruttó végösszegéből

4400 Nyíregyháza, Rákóczi út 18-20.

Telefon: +36/42 417-879

E-mail: info@bosnyakbordiszmu.hu

Honlap: http://www.bosnyakbordiszmu.hu

Nyitvatartás:
Hétfő - Péntek: 08.00 - 18.00
Szombat: 08.00 - 13.00
Vasárnap: zárva

Megbízhatóság, pontos és gyors kiszolgálás valamint vevőközpontúság. Mi azt is szeretnénk elérni, hogy kedves vásárlóink jól érezzék magukat áruházunkban, ezért törekszünk az esztétikus és átlátható kialakításra, a minőségi termékek bemutatására.

Bosnyák Bőrdíszmű Bolt

G plus V Team Kft

10% teljes árukészletre, kivéve a már akciós termékeket

Nyíregyháza, Dózsa Gy. u. 9.

Békéscsaba, Csaba Center

Telefon:

E-mail: gplusteamkft@gmail.com

Nyitvatartás:

• Békéscsabán: Hétfőtől-szombatig: 9-20 óráig, Vasárnap: 10-16 óráig.
  • Nyíregyházán: Hétfőtől-péntekig: 9-18 óráig, Szombaton: 9-12 óráig

Békéscsabán a Csaba Center földszintjén, Nyíregyházán a Dózsa Gy. u. 9. alatt (sétáló utca) vehetik igénybe az Autóklub tagok a 10% engedményt a teljes árukészletre (kivéve az akciós termékeket)! Mindkét üzletünkben az alábbi szolgáltatásokkal várjuk kedves vásárlóinkat: látásvizsgálat (Békéscsabán szakorvosi vizsgálat is), kontaktlencse vizsgálat, szemüveg javítás, forrasztás. Amit még megtalál üzleteinkben: állandó és időszakos keret és szemüveglencse akciók, márkás keretek pl.: Dior, Marc Jacobs, Oakley Diesel, MaxMara, Retro stb., napszemüvegek és kontaktlencse ápolók széles választéka, nagyítók, hőmérők, szemüvegtokok, törlőkendők, páramentesítők. És ami a legfontosabb: szakképzett, udvarias, mosolygós, segítőkész eladók várják!

Kemoker Invest Kft

10%, kivétel fegyverek és lőszerek

4400 Nyíregyháza, Tünde u. 20.

Honlap: www.kemoker.hu

Nyitvatartás: Hétfő-Péntek: 7.30-16.00.

A tulajdonosi kör és a cégcsoportunk 1993 óta szereplője a mezőgazdasági piac különböző szegmenseinek.

Mára 4 különböző, de egymáshoz szervesen kapcsolódó tevékenységünkön keresztül A-tól Z-ig kiszolgáljuk a termelőket. A kereskedelemi és a különböző mezőgazdasági szolgáltatásaink lehetővé teszik akár a talaj előkészítéstől, a termény értékesítéséig tartó szoros partnerkapcsolatot és együttműködést is.