Kecskemét

Praktiker

Kedvezmény mértéke:

10% a megjelölt időszakokban

A Praktiker valamennyi magyarországi áruházában klubtagjaink 10% kedvezményt kapnak a megjelölt időszakokban.

Ahhoz, hogy Ön igénybe vehesse a kedvezményt, a pénztárnál fel kell mutatnia érvényes klubkártyáját még a fizetés megkezdését megelőzően. A kedvezmény ezáltal automatikusan levonásra kerül.

A kedvezmény azonban nem vonatkozik az élelmiszerekre, az akciós termékekre, illetve „Kiárusítás” és a „Tartósan alacsony ár” megnevezéssel megjelölt leárazott termékekre.

A kedvezmény más kedvezményekkel (pl. törzsvásárlói kedvezmény) nem összevonható.

A koronavírus-járvány miatt elrendelt kijárási korlátozások idején online is lehetősége van tagjainknak a kedvezmény igénybevételére a kijelölt napokon (honlapon vagy applikáción keresztül). A kedvezmény érvényesítésére az alábbi kuponkódot kell fizetéskor megadni: 3351020042.

A kedvezményes időszakot ide kattintva találja!