Győr

Hotel Klastrom

Kedvezmény mértéke:

10% az éttermi fogyasztásból, 1 fő részére

9021 Győr, Zechmeister utca 1.

Telefon: 96/516-910

E-mail: klastrom@klastrom.hu

Honlap: www.klastrom.hu

Nyitva tartás: 0 - 24 órás recepció

Győr festői szépségű barokk belvárosában található a háromcsillagos Klastrom Hotelban, melyről bátran állíthatjuk, hogy a nyugalom szigete egy nyüzsgő nagyváros szívében. 80 személyes, egyedi hangulatú étterem áll a vendégek rendelkezésére. A kővel kirakott boltíves pincében található 50 fős söröző kiválóan alkalmas kisebb rendezvények, baráti összejövetelek lebonyolítására.

Praktiker

Kedvezmény mértéke:

10% a megjelölt időszakokban

A Praktiker valamennyi magyarországi áruházában klubtagjaink 10% kedvezményt kapnak a megjelölt időszakokban.

Ahhoz, hogy Ön igénybe vehesse a kedvezményt, a pénztárnál fel kell mutatnia érvényes klubkártyáját még a fizetés megkezdését megelőzően. A kedvezmény ezáltal automatikusan levonásra kerül.

A kedvezmény azonban nem vonatkozik az élelmiszerekre, az akciós termékekre, illetve „Kiárusítás” és a „Tartósan alacsony ár” megnevezéssel megjelölt leárazott termékekre.

A kedvezmény más kedvezményekkel (pl. törzsvásárlói kedvezmény) nem összevonható.

A kedvezményes időszakot ide kattintva találja!