Eger

Fuji Foto Centrum

Kedvezmény mértéke:

10% a fotókidolgozásból, mely más kedvezményekkel nem összevonható!

3300 Eger, Kis-Dobó tér 8.

Telefon: 517-255

E-mail: info@digitalfuji.hu

Honlap: www.digitalfuji.hu

Nyitva tartás: H - P: 9:00 - 18:00; Sz: 9:00 - 14:00; V: Zárva

Szolgáltatások: filmkidolgozás digitális adathordozóról, gyermek felvételek, reprodukciók készítése retusálással, esküvői felvételek, gasztronómiai felvételek és borfoztózás, fotókönyv.

Gigi Beauty Szalon

10% a szolgáltatás végösszegéből, 1 fő részére

3300 Eger, Jókai u. 6.

Telefon: +36-20/443-3001

Nyitva tartás: bejelentkezés alapján

Kertay Marianna vagyok a Gigi Bauty Szalon mesterkozmetikusa és üzemeltetője. Több mint 25 éve dolgozom a szakmában. Idővel bővítettem fodrászattal, kéz- és lábápolással. Elektrokozmetikus kezelésekkel, magas színvonalon, professzionális termékekkel mindenki számára elérhető árakon dolgozok. Szeretettel várok minden kedves már meglévő és új vendégemet Eger belvárosában a Jókai utcában.

Gyöngyvirág Eszpresszó

10% kedvezmény a helyszíni fogyasztásból

3300 Eger, Kovács Jakab u. 134.

Telefon: +36-30/228-3830

E-mail: timiati.dorko@gmail.com

Nyitva tartás: 6:00-21:00

Eger kertvárosi részén Felnémeten 2001. óta családi vállalkozásban működtetjük vendéglátó egységünket. Egész évben nyitva vagyunk.

Kerthelyiséggel rendelkezünk, külön termünkben biliárdasztal áll vendégeink rendelkezésére.

Marján Cukrászda

10% kedvezmény a sütemények árából

3300 Eger, Kossuth u. 28.

Telefon: +36-36/312-784

E-mail: info@marjancukraszda.hu

marjancukraszda.hu

Nyitva tartás: nyári:h-p:09:00-22:00, téli:09:00-19:00

A Marján cukrászda Eger belvárosában, az egri vár alatt található. Egy finom édesség, egy jó habos kávé, egy kellemes beszélgetés a mai rohanó világban mindenkinek kijár. Cukrászdánk kellemes meghitt környezettel, udvarias kiszolgálással gondoskodik a maradandó élményről.

Esküvői- alkalmi torták, torták, sütemények, édes sós teasütemények és hidegkonyhai készítmények elkészÍtését, nagyobb rendezvények színvonalas lebonyolítását is vállaljuk.

SOLLEMNIS 2000 Kft. / Beauty Salon

10% kedvezmény manikűr, pedikűr szolgáltatásokból és a műköröm építésből

3300 Eger, Jókai u. 6.

Telefon: +36-30/435-0092

Nyitva tartás:

09:00-18:00

Több mint 15 éves testkozmetikusként dolgozom Egerben a belváros szívében. Szolgáltatásaim: manikűr, pedikűr és műköröm építés. A tagsági kártya felmutatásával 10 % kedvezményt biztosítok az Autóklub tagjainak. Szeretettel várok minden kedves már meglévő és új vendégeimet Egerben Beauty Szalonban (Eger, Jókai u 6).

Villangó Pince Kft.

10% a választott borkóstoló összegéből, 1 fő részére

3300 Eger, Verőszala út 32.

Borkereskedés: Péntek-Szombat 15:00-20:00 Vasárnap 10:00-12:00 Borkostoláshoz bejelentkezés szükséges, a hét minden napján szeretettel várjuk a vendégeket. Kostolásra a fennt megadott pénteki szombati illetve vasárnapi időpontban is van lehetőség.

Telefon: +36-20/328-9551

E-mail: info@villangopince.hu

www.villangopince.hu

Érvényes: 2016. május

A Villangó Pince nagy szeretettel várja azokat a vendégeket, akik egri tartózkodásuk során részt szeretnének venni egy igazán felejthetetlen programon. Nálunk nem kizárólag borkóstolás történik. Szeretnénk érdekességeket mesélni és tudást is átadni a hozzánk látogató vendégeknek a borvidékről, borkultúráról és a helyi borokról. Célunk, hogy olyan élményt nyújtsunk, amelyre szívesen emlékeznek majd vissza. Programjaink akár városnézésbe is beilleszthetőek, de lehetőség van éjszakába nyúló beszélgetésekre is, néhány pohár jó egri bor mellet. Merüljenek el a borok világában a Villangó Pincében, ahol a belvároshoz közel, műemléki pincesoron, több helyi pincészet borait megkóstolhatják és megvásárolhatják.