MAK-MOL Partner kártya igénylése

Kedves Klubtagjaink, Ügyfeleink!

A MOL Zrt. 2020.05.12-én kelt levelében értesítette a Magyar Autóklubot, hogy 2020.04.1-től felfüggeszti a Partnerkártya termékük kibocsátását a még előre nem látható gazdasági következményekre hivatkozva.

Mindent megteszünk azért, hogy a márciusban igényelt MAK-MOL Partnerkártyák mihamarabb megérkezzenek Klubtagjainkhoz.

A már átadott és használatba vett kártyák kedvezményfunkciói továbbra is biztosítottak, rendben működnek.

Magyar Autóklub
Budapest, 2020.05.15.

A Magyar Autóklub tagjai az év minden napján kedvezményesen tankolhatnak a MAK-MOL Partner kártyával, amely több mint 440 kijelölt töltőállomáson használható, ezek listája az alábbi linken érhető el.
A Partner kártyával elérhető kedvezményes üzemanyagárak azonnal érvényesíthetők.

A kártya a normál és prémium üzemanyag mellett gépi mosásra is biztosít kedvezményt. A készpénzen és bankkártyán túl Edenred kártyával is ki lehet egyenlíteni a vásárlás összegét!

Normál EVO 95 Benzin, EVO Diesel, XXL Diesel, Autógáz üzemanyagok, pisztolyos ADBlue vásárlása esetén
6 Ft + 1 multipont/liter kedvezmény

Prémium EVO 100 Benzin Plus, EVO Diesel Plus, 102+ MOL Racing versenybenzin vásárlása esetén
12 Ft + 5 multipont/ liter kedvezmény

Gépi autómosó használata esetén
10 % kedvezmény

A MAK-MOL töltőállomás hálózatában a MOL Partner kártyával történő vásárlás után multipontok íródnak jóvá:

1 liter prémium
üzemanyag után

5 pont

1 liter normál
üzemanyag után

1 pont

Minden egyéb vásárlás
után 100 forintonként

1 pont

Az összegyűjtött multipontok felhasználhatók a MOL töltőállomásokon történő vásárlások során pontonként 1 Forint értékben. A kártya használatakor eldönthető, hogy a kártyabirtokos az üzemanyag árára vonatkozó kedvezményt vagy a már összegyűjtött multipontok beváltását kívánja érvényesíteni.

A kártyák érvényességi ideje határozatlan. Amennyiben 12 hónapon keresztül nem vásároltak a Partner kártyával, vagyis inaktív lett, a MOL fenntartja magának a jogot, hogy a kártyát letiltsa.

A MAK-MOL Partner Kártya más kedvezményre jogosító kártyával együtt nem használható, más kedvezménnyel és akcióval nem vonható össze, kizárólag abban az esetben, ha MOL ezt kifejezetten megnevezi.

Amennyiben kérdése van a MAK-MOL Partner kártyával kapcsolatban, forduljon a Magyar Autóklub Tagnyilvántartásához!
Cím: 1043 Budapest, Berda József u. 15. Telefon: +36-1/345-1666 Fax: +36-1/345-1665 E-mail: klubtagsag@autoklub.hu

Kártyaletiltás, kártya meghibásodás, kártyabevonás, és egyéb kártyaelfogadási kérdéssel kapcsolatban igénybe veheti a MOL Ügyfélszolgálatát.
Telefon: +36 1 886-5000 E-mail: partnercard@mol.hu

Mol