Biztosítások

Utasbiztosítás

A magyar Autóklub 2022. május 30-tól együttműködési megállapodást kötött az Európai Utazási Biztosító Zrt-vel, mely a magyar utasbiztosítási piac egyik legmeghatározóbb, piacvezető szereplője. Olyan egyedülállóan széles termékskálával rendelkezik, amellyel nem csak a szokásos külföldi és belföldi utazásokra kínál hagyományos értelemben vett utasbiztosítási megoldásokat, hanem szolgáltatásaival lehetőséget teremt arra, hogy az utazók munkáját, szórakozását, élményeit is biztonságosabbá tegye.

Utasbiztosítási módozatok:

A TENGERPART utasbiztosítás kiváló választás az egész családnak! Akár az aktív, akár a passzív pihenés szerelmese, az EUB-val biztonságban érezheti magát üdülése alatt. Termékünket kifejezetten a tengerparton nyaralók igényei szerint állítottuk össze: olyan szolgáltatásokat tartalmaz, amelyek megnyugtató megoldást kínálnak Önnek akkor is, ha a békés heverészést részesíti előnyben, és akkor is, ha kalandvágyóbb személyiségként szívesen kipróbálja a vízi sportokat, vagy akár a búvárkodást.

• Strandlopás-biztosítást tartalmaz, hogy ne kelljen aggódnia a parton hagyott értékei miatt
  • Érvényes a népszerű vízi sportokra (pl. vízisí, vitorlázás, jetski, surf, motorcsónakkal vontatott banán, air-chair és gumitömlő stb.)
  • Érvényes a légzőkészülékkel vagy anélkül történő búvárkodásra 40 méteres mélységig
  • Fedezi a külföldi, továbbá, ha orvosilag indokolt, a hazautazást követően folytatandó hiperbár-kamrás kezelés költségeit is
  • Vízi sporteszköz-fedezet búvár-, vízisí-, surf-, kitesurf-, windsurf- és tengeri kajak felszerelésre
  • Szállodai és kemping felelősségbiztosítás
  • A KLASSZIKUS utasbiztosítás összes szolgáltatását tartalmazza
  • Három termékszint: Tengerpart Extra, Tengerpart Top, Tengerpart Nívó

Válassza a KLASSZIKUS utasbiztosítást, ha városnézésre, körutazásra, külföldi rokonlátogatásra indul:

• Teljes körű baleset-, betegség- és poggyászbiztosítás egyben
  • Fedezetet nyújt a járványos megbetegedésekre, így a Covid-19-re is
  • 24 órás telefonos segítségnyújtás
  • Magyar nyelvű asszisztencia
  • Orvosi ellátás megszervezése, kapcsolattartás kórházakkal és orvosokkal
  • Hazaszállítás megszervezése és költségeinek megtérítése
  • Három termékszint: Top Extra, Top, Nívó

TIPP: Horvátországba, Szlovéniába 10% kedvezmény! Az oda- és visszautazás tartamára – a kockázatviselés első 24 órájában és az utolsó napján – a területi hatály Szerbia és Bosznia-Hercegovina területére is kiterjed.

Kedvezmény a biztosítás díjából Klubtagjaink részére:

Klubtagsági kategória Klubtagsági kedvezmény
Bónusz 0%
Ifjúsági, Régi kék 5%
Standard, Standard társtag, Komfort, Oldtimer Prémium 10%

Az utasbiztosítások személyesen az Autoclub Travel irodákban köthetőek.

Helyszín Email Telefonszám Nyitva tartás