Címlap | Műszaki szolgáltatások | Segélyszolgálat »

Segélyszolgálat

A Magyar Autóklub kiemelt figyelmet fordít a járművel közlekedőknek nyújtott segítségre.

Segélyszolgálatunk legfőbb profilja a helyszíni hibaelhárítás (Sárga Angyal), az autómentés, illetve az assistance szolgáltatás.
Bármely szolgáltatásunkra is legyen szüksége a bajba jutott autósnak, a 188-as segélyhívószámon azonnal elérhetik korszerű diszpécseri központunkat, ahol munkatársaink gondoskodnak róla, hogy a lehető legrövidebb időn belül a Sárga Angyalok a helyszínre érkezzenek.

Klubunk folyamatosan együtt működik a FIA nemzetközi szövetségben regisztrált külföldi autóklubokkal és az ARC Europe nemzetközi autósszervezet keretében együttműködő franchise partnereivel.

Szolgáltatásaink:

• Call Center szolgáltatás, 0-24 órában működő,automatikus hívásfogadó és azonosító integrált alközpont, valamennyi beszélgetés rögzített ( közvetlen kapcsolatban  a külföldi társszerveiknél hasonlóan működő több, mint 40 Call Centre –ben dolgozó munkatársaival.)
  • Műszaki mobil segélyszolgálat – SÁRGA ANGYAL - helyszíni hiba megállapítás és –  elhárítás
  • Jármű elszállítása (szakszervizbe, igény szerint ügyfél által megadott címre)
  • Jármű biztonságos tárolása, megőrzése (munkaidőn túl szerviznyitásig)
  • Jármű mentése (árokból kiemelés, mélygarázsból, parkolóból mentés, stb.)
  • Akkumulátor gyorssegély (kiszállítással a helyszínre, szakszerű beszereléssel és beüzemeléssel, garanciával, régi akkumulátor elszállításával)
  • Jármű hazaszállítás külföldről
  • Alkatrész kijuttatása külföldre
  • Taxi (utasok utaztatása)
  • Szerviz csereautó
  • Autóbérlés
  • Utaztatás (repülővel,vonattal,busszal, komppal,stb.)
  • Szállás
  • Jogi segítségnyújtás
  • Tanácsadás, információ

AZ ARC Europe nemzetközi szervezetet a legnagyobb európai autóklubok (ADAC, ÖAMTC, TCS, AA, TCB, ACI, ANWB, RACE) 1991-ben azért hozták létre, hogy az autóklubok nagy múltra visszatekintő út menti segélyszolgálatukat (sárga angyal) és kapcsolódó szolgáltatásaikat (járműszállítás, személyekről
gondoskodás, stb.) egységes nemzetközi minőségi feltételek alapján kínálhassák minden ügyfélnek. Ennek keretében a szolgáltatásokhoz kapcsolódó közismert és elvárt kritériumokon túl a segélyhívások hívások fogadását, a helyszínre történő kiérkezés sebességét, stb. mérik és ellenőrzik.

Az 1991-es alapítása óta assistance piacvezető ARC Europe  partnereként a Magyar Autóklub egészségügyi (Medical), utaztatási (Travel), integrált segélyhívó (eCall/bCall), útinformációs (Traffic), új járművek gyári mobilitás garancia (Mobility), szervizgarancia (Warranty) szolgáltatások széles skáláját kínálja tisztelt meglévő és új ügyfelei részére.

Az ARC Europe elérhetősége: ARC Europe SA
2 Avenue des Olympiades