Most még jobban megéri!

Most még jobban megéri Klubtaggá válni, hiszen újabb kedvezményekkel köszöntjük új belépő Standard tagjainkat.

Tagbelépési akciónkban online belépő új Standard klubtagjaink a 8000 forint értékű 2020. évi Hungary Card Basic kedvezménykártya mellé 499 forintos ózonos utastér-fertőtlenítési lehetőséget is kapnak, amelyet 2020. március 31-ig vehetnek igénybe a kijelölt szerviz- és vizsgapontjainkon.

Autoclub Travel irodáinkban, valamint szerviz- és vizsgapontjainkon személyesen belépő új Standard klubtagjaink a 8000 forint értékű 2020. évi Hungary Card Basic kedvezménykártya mellé egy 2020-as határidőnaplót is kapnak, amelyet a helyszínen, vagy postai úton juttatunk el hozzájuk.

Az akció 2019. november 11. és december 31. között történő belépés esetén érvényes, és nem vonható össze más kedvezménnyel.

Ne feledje, Standard tagjaink számos előnyt élvezhetnek.

1. Belföldi utakhoz
  2. Helyszíni hibaelhárítás 0-24 órában
  3. Autómentés és szállítás 0-24 órában
  4. Szervizszolgáltatásaink munkadíjából 15% kedvezmény