Tagsági nyereményjáték

Kedves Klubtagunk!

Váltson most csoportos díjbeszedésre! Rendezze Ön is gyorsan és könnyedén Klubtagsági díjbefizetését!

Nyereményjátékunk keretében plusz egy év tagsági hosszabbítást nyerhetnek azok a szerencsés Klubtagok, akik 2020.10.12. és 2020.11.15. között váltanak banki csoportos díjbeszedésre!

Felejtse el a postai sorbanállást és a csekkes befizetést, váltson most csoportos díjbeszedésre, és élvezze az Önnek járó kényelmet!

Hogyan vehet részt a játékban?

1.lépés: Váltson csoportos díjbeszedésre!

A csoportos beszedési megbízást internet bankon keresztül, vagy személyesen a bankfiókban tehetik meg a számlavezető bankfiókjuknál.

A megbízás leadásához az alábbi adatokra van szükség:

• - a jogosult neve: Magyar Autóklub
  • - a jogosult azonosítója: A19621140
  • - fogyasztó azonosító: (10 jegyű tagsági száma kötőjel nélkül egybeírva)

A tagdíjat minden évben egyszer, a lejárat előtt kb. egy hónappal vonjuk le a bankszámláról.

2. lépés: Figyelje a Magyar Autóklub weboldalát és közösségi média felületeit!

Sorsolás: 2020. november 23. 14:00

A nyereményjáték szabályzata az alábbi linken érhető el: https://www.autoklub.hu/jatekszabaly-tagsagi-nyeremenyjatek/

Sok szerencsét kívánunk!

2020.10.12.