Nyári akció!

Akciónkat meghosszabbítottuk!

Júliusban és augusztusban is hatalmas akciókkal várjuk!

Utazzon velünk!

Tombol a nyár! Még nem döntötte el hová utazzon el nyaralni? Látogasson el Autoclub Travel irodáink valamelyikébe és foglalja le nyaralását! Ha nálunk foglal, mindent megteszünk azért, hogy a pandémiás helyzet miatt ne veszítse el a pénzét!

Most Klub Assist biztosítást adunk ajándékba, hogy biztonságban érezhesse magát külföldön is!

A Klub Assist gépjármű assistance biztosítást azoknak ajánljuk, akik autóval indulnak külföldi utazásra és szeretnének felkészülni a váratlan helyzetekre. Klub Assist biztosításunkkal biztonságban tudhatja autóját, ha utazásuk során váratlan esemény miatt segítségre lenne szüksége.

- Akár 15 éves autóra

- Helyszíni hibaelhárítás, szállítás a legközelebbi szervizbe

- Gépjármű hazaszállítása

- Utazási költség megtérítése

- Szállás, csereautó

Azok az utasok, akik egyéni, saját szervezésű, legalább 200 000 Ft értékű külföldi utazást foglalnak, jogosultakká válnak az utazás időtartamán belül, egy 5 napos Klub Assist biztosításra.

Az akció 2020. július 1- augusztus 31. között érvényes.

10%-os kedvezmény az utazás árából az Autoclub Travel irodákban!

Ha júliusban vagy augusztusban Autoclub Travel irodákban bármilyen terméket, szolgáltatást vásárol, MOST 10% kedvezményre jogosító online kupont kap ajándékba.

A 10% kedvezmény felhasználási feltételei:

- az Autoclub Travel saját szervezésű, egyéni, külföldi utazásainak, szállásfoglalásainak alap részvételi díjából, amennyiben az a 200 000 Ft-ot (lakóegységenként) meghaladja.

- csak az Autoclub Travel ügyfélszolgálati és utazási irodáiban váltható be

- a kupon csak e-mail-en továbbítva érvényes, csak az e-mail címmel regisztrálók vehetik igénybe

- a kedvezmény más akcióval, kedvezménnyel nem vonható össze, kivéve az előfoglalási és a 4=5, 5=6 típusú kedvezményeket

- utazásonként csak egy kupon váltható be