Assistance

Tájékoztató üzleti ügyfeleink részére

A Magyar Autóklub 1991 óta a hagyományos helyszíni javítás és a járműmentés országos műszaki segélyszolgáltatásait kiegészítve a legnagyobb európai autóklubok által alapított ARC Europe S.A. európai részvénytársaság magyarországi franchise szolgáltatójaként kínálja teljes körű és professzionális jármű - és személyi assistance szolgáltatásait szigorú nemzetközi minőségi előírások alapján.

Szolgáltatásainkat Magyarországon és Európa minden országában az év 365 napján 24 órában saját eszközökkel, minősített és folyamatosan ellenőrzött közreműködő partnereinkkel, továbbá hazai – és a nemzetközi franchise partnerszolgáltatók és FIA nemzetközi autós világszövetséghez tartozó autóklubok szolgáltató hálózatának bevonásával teljesítjük.
A Magyar Autóklub kiemelt figyelmet fordít a járművel közlekedőknek nyújtott segítségre. Országos Segélyszolgálatunk legfőbb profilja a helyszíni hibaelhárítás (Sárga Angyal), az autómentés – amely magába foglalja az őrzött tárolást, daruzást és szervizbe szállítást - illetve az utasokra és a járműre vonatkozó kiterjesztett assistance szolgáltatásokat.

Budapesti segélyhívó központunkban Magyarországról és külföldről a segélyhívásokat éjjel-nappal

• folyamatosan képzett és több nyelven beszélő munkatárs fogadja,

• szervezi az assistance szolgáltatásokat,

• koordinálja országosan és nemzetközileg a helyszíni javítást és mentést 42 ország több,

• több mint 4000 operátorának közreműködésével és 8500 Sárga Angyal támogatásával,

• több mint 200 hazai és 3400 európai szerződött autószállítóval,

• több mint félmillió hazai és több mint 45 millió európai fedezetbe vont jármű mentéséhez,

• évente több mint 30 0000 db hazai és 3,5 millió db európai segélykérés megoldásához

Megbízóink ügyfelei akár „személyre szabott”, egyedi dedikált segélyhívó vonalakon keresztül nonstop léphetnek kapcsolatba korszerű diszpécser központunkkal, ahol több nyelven kommunikáló, felkészült munkatársaink gondoskodnak róla, hogy a lehető legrövidebb időn belül a kért szolgáltatások hozzáférhetővé váljanak a mielőbbi megérkezés biztonságáért!
Az üzleti ügyfeleink körében megtalálhatók importőrök, márkakereskedők, szakszervizek, szervizhálózatok, alkatrészellátók, gazdálkodó szervezetek illetve eltérő profilú és különböző méretű flottákat kezelő vállalkozások. A mobilitást garantáló assistance szolgáltatásainkat Magyarországon és külföldön számos kiváló partnerünk biztosítja ügyfelei számára.

Magyarországon a Magyar Autóklub az egyetlen olyan autómentéssel foglalkozó szolgáltató, amely önálló arculattal megjelenő szervizautó flottájával, és mestervizsgával rendelkező alkalmazottakkal, ISO 9001 minősítésű, országos lefedettséggel biztosít helyszíni műszaki segélyszolgálatot.

Sárga angyal

Folyamatosan bővülő széleskörű beszállítói partnerhálózatunk és nemzetközi szervezeteinkhez tartozó társklubok és partnerszolgáltatóink alvállalkozói 24 órás folyamatos rendelkezésre állásával a szervizbeszállítással, csereautó, szállás és utazási szolgáltatásokkal összekapcsolt komplex járműmentéssel és a személyekről való gondoskodással biztosítjuk megbízóink ügyfeleinek az utazás gondnélküli szabadság élményét.

Szolgáltatási kör

A teljes körű assistance szolgáltatási kör az alábbiakra terjed ki:

• Európai (minden országra kiterjedő) területi hatállyal

• Fedezett káresemények: műszaki meghibásodás (beleértve a sofőr mulasztásából eredő ún. Önhiba eseteket is),opcionálisan baleset, rongálás, lopás.

• Call Center 24 órás több nyelvű szolgáltatás keretében a segélyhívások fogadása, szolgáltatások megszervezése és felügyelete, technikai távsegítség, információ, e-call/b-call szolgáltatások.

• Helyszíni hibaelhárítás opcionálisan és korlátozottan alkatrész értékesítése (pl. akkumulátor beépítéssel)

• Autómentés (szállítás szervizbe, darus emelés, őrzés-tárolás, hazaszállítás külföldről)

• Csereautó

• Utaztatás

• Szállás

• Jogi segítség

• Pénzügyi segítség

• Széleskörű saját –és partner szervizhálózatok

• Szervizmonitoring

Miért válasszam a Magyar Autóklubot assistance partnernek?

• 123 éves szakmai háttér, 60 éves országos segélyszolgálati tapasztalat és 30 éves jelenlét az assistance piacon

• Stabil pénzügyi háttér, széleskörű nemzetközi beágyazottság

• Magas minőségű szolgáltatásokhoz rendelt kedvező díjak, kiváló ár-érték arány

• Naprakész elszámolás, jelentéskészítés