120 éves a Magyar Autóklub!

120 éve az autósok szolgálatában!  120 éve számíthat Ránk!

Magyarország legnagyobb autós civil szervezeteként 120 éve azért dolgozunk a nap 24 órájában, hogy a bajba jutott közlekedőknek teljes körű, bármikor elérhető és igénybe vehető műszaki védőhálót, biztonságot nyújtsunk az ország egész területén!

A Magyar Autóklub 120. születésnapja alkalmából tagbelépési akciót hirdet:

• 14.800 Ft helyett, MOST kedvezményesen, 12.000 Ft-os éves díjért válhat Standard Klubtaggá

Milyen előnyökkel jár a Magyar Autóklub Standard Klubtagsága?

Legyen Klubtagunk!

Amennyiben ajánlatunk felkeltette az érdeklődését, igényelje Standard Klubtagságát gyorsan és egyszerűen weboldalunkon keresztül! (Amennyiben átutalással kívánja rendezni a Standard Klubtagság éves díját, a közlemény rovatban kérjük, tüntesse fel a nevét és tagsági számát!)

Abban az esetben, ha a személyes ügyintézést preferálja,
keresse fel az Önhöz legközelebbi ügyfélszolgálati pontunkat! Itt tudja kiválasztani, hogy melyik az Önhöz legközelebbi pontunk: https://www.autoklub.hu/pontjaink/

Ha Önnek is fontos, hogy biztonságban hazaérjen, lépjen be most!

120 éve számíthat Ránk!

#klubtagvagyok

Az ajánlat kizárólag 2020.11.01. és 2020.12.31. között érvényes és más kedvezménnyel össze nem vonható!
További tájékoztatásért hívja a 061/345-1666 telefonszámot, vagy érdeklődjön a klubtagsag@autoklub.hu e-mail címen!

2020.11.01.