Címlap | A Klub | Klubtagság »

Klubtagság

A Magyar Autóklub tagokat és nem tagokat egyaránt kiszolgál, de klubtagjaink számos szolgáltatást kedvezményesen vagy díjmentesen vehetnek igénybe.

Ügyfeleink többféle tagsági kategória közül választhatják ki a számukra legmegfelelőbb szolgáltatásokkal megtöltött tagságot.

Az 1900-ban alpított Magyar Autóklub életében az elmúlt század folyamán sok változás történt, ám alapfilozófiánk mindvégig megmaradt. Célunk a felelősen közlekedő autósok érdekeinek képviselete. Magas színvonalon igyekszünk tagjaink igényeit kielégíteni, legyen szó akár segélyszolgálatról, vezetéstechnikai programjainkról vagy műszaki szolgáltatásainkról.