Szavazás

Autózási szokásai mellett kedvezőbb lenne a megyékre érvényes autópálya matrica, személyautóra egy megyére 5.000.- Ft/év díjjal?

Szolgáltatásaink:

Segélyszolgálat

Bárhol jár az országban, a Klub a nap 24 órájában rendelkezésére áll és gondoskodik arról, hogy Ön és családtagjai biztonságban utazzanak. Sárga  Angyalaink megpróbálják a helyszínen helyreállítani a jármű menetkészségét. Szükség esetén a járművet a legközelebbi szervizbe, vagy az autós által igényelt helyszínre szállítják.

Műszaki szolgáltatások

Az ország 46 pontján megtalálhatók műszaki vizsga-, és szervizpontjaink, ahol lehetőség van javításra, a jármű műszaki vizsgáztatására, eredetvizsgára, KGFB, Casco-, és utasbiztosításra, állapotfelmérésre is.

Vezetéstechnika

Vezetéstechnikai tanpályánk remekül imitálja a csúszós-jeges útburkolatot.  Tréningeinken ráirányítjuk a gépkocsivezetők figyelmét a vezetéstechnikai tudás fontosságára, az emberi reakciók komplexitására.

Gépjárművezető-oktatás

A Budapesten és vidéken működő autósiskoláinkban tanulókért felelősséget érzünk a tekintetben, hogy úgy tanítsuk meg Őket a járművezetésre, hogy biztonságosan, balesetmentesen közlekedhessenek.

Jogi tanácsadás

Jogi szolgáltatásunkkal az autózással kapcsolatos vitás ügyeikben segítjük az autósokat.

Utazás

Az ország 11 pontján megtalálható utazási irodánk, ahol minden utazással kapcsolatos dolgot egy helyen, hozzáértő kollégák segítségével intézhet.