Címlap | A Klub | Magunkról » | Filózófia

Filozófia

A Magyar Autóklub az 1900-as megalakulása óta eltökélt abban, hogy az autósok, a közlekedők érdekeit képviselje, számukra hasznos szolgáltatásokat nyújtson. A Klub figyelemmel kíséri a társadalmi, szociális, piaci környezetbeli változásokat, és azok lekövetésével, tevékenységi köre folyamatosan fejlesztésével, folyamatai alakításával kíván megfelelni a mindenkori elvárásoknak.

A Klub célja,

• hogy minden közlekedő érdeke, súlyának és jelentőségének megfelelően érvényesüljön a jogalkotás során, a tagok közvetlen és konkrét segítséget kapjanak az autózással kapcsolatos jogvitás ügyekben, és az egyesület a nemzetközi szervezetekben megfelelő képviselettel jelenjen meg,

• hogy minden közlekedő számára elérhető, hasznos, díjmentes vagy kedvező ár-érték arányú szolgáltatást nyújtson, tagjai felé további díjkedvezmények biztosítása mellett,
  • hogy hazai és nemzetközi partnerei révén a bajba jutott közlekedőknek teljes körű, bármikor elérhető és igénybe vehető műszaki védőhálót, biztonságot adjon Magyarországon, és a legtöbb külföldi országban egyaránt.

• hogy minden olyan szolgáltatást, melyre a közlekedőnek itthon, vagy idegen országban szüksége lehet, kedvezményesen vehessen igénybe a MAK partnerek biztosította engedmények révén.