Címlap | Utazás | Biztosítások

Biztosítás

KLUB ASSIST

2014. március 20-tól új assistance termék kerül forgalmazásra, nem csak klubtagoknak, de klubtagok részére jelentős kedvezménnyel!
A biztosítás a gépjármű balesete és műszaki meghibásodása esetén nyújt segítséget.
A Klub Assist díja:

• 5 napra 2.990 Ft, klubtagoknak 2.590 Ft,
  • 6-10 napra 4.990 Ft, klubtagoknak 3.490 Ft,
  • 11-31 napra 14.990 Ft, klubtagoknak 8.995 Ft.

Klub Assist ÁSZF
Klub Assist KSZF
Klub Assist tájékoztató

Utasbiztosítás
2014. március 1-től a MAK Autoclub Travel irodáiban, szerviz és vizsgapontjain Mapfre utasbiztosítások kerülnek értékesítésre. Újdonság, hogy a szerviz és vizsgapontokon „előrecsomagolt” formában is kiválthat a Klub Utas Start biztosítás, amit akár előre megvásárolhatnak és az utazáskor kell érvényesíteni az ügyfeleknek. Az Autoclub Travel irodákban a hagyományos termékek, három szolgáltatási szinttel, a kívánt időtartamra érhetőek el.
Megnevezés Napi díj
Klub Utasbiztosítás START 530 forint
Klub Utasbiztosítás PLUSZ 675 forint
Klub Utasbiztosítás PRÍMA 1 100 forint
valamint kínálunk ügyfeleinknek speciális, sí biztosítást:
Klub Utasbiztosítás ELBRUSZ 1 090 forint
Az Új Klub Utasbiztosítási csomag (START) mind a Travel irodákban, mind pedig a szerviz- és vizsgapontjainkon hozzáférhető.
Megnevezés Csomag díja
Klub Utasbiztosítási csomag 3 napos 1 590 forint
Klub Utasbiztosítási csomag 5 napos 2 650 forint
Klub Utasbiztosítási csomag 10 napos 5 300 forint

<< Klub Utasbiztosítások Fedezeti limitek és szolgáltatások (pdf) >>

<< Utasbiztosítás MAK ÁSZF2014 >>

TÉLI SPOTOK IDŐJÁRÁSA BIZTOSÍTÁS- A Sí-biztosítás kiegészítő terméke

Az időjárás- biztosítás szolgáltatás keretében a Biztosító az utazás helyszínén és időtartama alatt bekövetkező időjárási eseményeknek az utazás céljának tekintett téli sportolás minőségét, élvezeti értékét csökkentő hatásait, meghatározott pénzbeli összeg (biztosítási összeg) megfizetésével kompenzálja.

A biztosítás díja: 990 Ft/alkalom

ÁSZF

Home Assist: Kizárólag Standard és Komfort Klubtagoknak (a biztosítás a klubtagsági kategória szolgáltatása, külön Home Assist biztosítás kötésére nincs lehetőség).

A Home Assist háztartási biztosítás, mely a háztartási, vészhelyzeti és egészségügyi szolgáltatásokra vonatkozik. A szolgáltatás magában foglalja az ún. gyorsszolgáltatás jellegű hibaelhárítás megszervezését (dugulás elhárítás, villanyszerelés, víz-gázszerelés, zárszerviz, stb., illetve az előre tervezhető munkákat (komplett kivitelezés), melyeket megbízás alapján előre egyeztetett időpontban végeznek a szakemberek. A szolgáltatás 2015-től minden Standard és Komfort klubtagnak rendelkezésére áll. A szolgáltatások közül a vészhelyzeti gáz-vízszerelés, dugulás elhárítás esetén, vagy ha sürgősségi villanyszerelés és zárszerelés szükségeltetik, a biztosító évente egy alkalommal 10.000,- Ft-ig viseli a költségeket.

A 188-as telefonszámot ezentúl nem csak az autója műszaki meghibásodása esetén, hanem háztartási problémák esetén is tárcsázhatja!

Motor Pack Termékcsalád
  • Kátyúkár:
    A biztosítás célja, hogy megvédje Önt olyan kiadásoktól, amelyek a KRESZ szabályainak betartása mellett a járműben vagy annak gumiabroncsában a közúti burkolati hibák (kátyúk) okozta károkból adódnak.
    A biztosítás díja: 2350 Ft/ év
    ÁSZF
  • Szélvédő biztosítás: A biztosítás a jármű szélvédőjében előre nem látható, hirtelen külső erőhatás következtében fellépő sérülésére, törésére nyújt megoldást.
    A biztosítás díja: 5.900 Ft/év
    ÁSZF
  • Vadkár: A biztosítás közúton, vaddal történt balesetből adódó törés, vagy műszaki meghibásodás bekövetkeztére nyújt megoldást.
    A biztosítás díja: 5700 Ft/év
    ÁSZF
  • Gumiabroncs biztosítás: A biztosítás fedezetet nyújt a tartama alatt felmerülő olyan kiadásokra, amelyek oka a biztosított gépjármű gumiabroncsának nem a rendeltetésszerű használatból eredő kopás és elhasználódás miatt fellépő károsodása.
    A biztosítás díja: 2.750 Ft/év